Тонометри - все ще треба знати

Promo

Час від часу, кожна людина може відчувати незначне погіршення здоров’я та самопочуття, а також у неї можуть спостерігатися перепади тиску. Найбільш актуальними причинами зміни тиску є: постійна перевтома, поганий сон чи особисті схильності людини. Як правило люди звертаються до лікаря, коли коливання зі зміною тиску стають постійним або більш регулярними. Рекомендується не ігнорувати дане питання та завчасно пройти огляд у спеціаліста та придбати всі необхідні прилади для домашнього контролю для своєчасного прийняття мір. Варто зауважити, що з віком це питання може ставати більш гостро та набувати хронічної форми, в подальшому призводячи до гіпертонії. Якщо людина помітила у себе хоч якісь симптоми та періодичні коливання тиску, варто не зволікати та звернутися до лікаря. Після огляду та консультації лікар зможе дати більш розгорнуту відповідь щодо проблем зі здоров'ям, а також порекомендує можливі методи лікування. Наразі, кожен бажаючий може вибрати тонометр для себе та своїх близьких відвідавши відділення салону Ортомедіка у своєму місті.

Тонометр - спеціальний медичний пристрій, який здатний за короткий час визначити поточний тиск у користувача, для своєчасного вживання необхідних заходів. У нашому салоні Ортомедіка можна придбати якісну техніку за доступні гроші від світових лідерів ринку. Представники салону допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант виробу виходячи з побажань клієнта та рекомендацій лікаря.

Види тонометрів

На сьогоднішній день, тискомір, доволі популярний серед користувачів, так як з його допомогою можна відстежити найменші коливання тиску. Придбати товар можна не лише у відділеннях салону, а й замовивши його на сайті інтернет – магазину компанії.

Механічні тонометри – мають середню популярність серед усього списку приладів, так як цей вид доволі застарілий. Такі тонометри дуже прості в експлуатації, та мають доступну ціну, важливо зауважити, що точність їх вимірів цілком залежить від правильності здійснення вимірювань. Таким чином, якщо користувач погано або неякісно зафіксував манжету, результати можуть стати недостовірними чи взагалі прилад не зможе показати ніяких даних. Проте, таким приладом можна вимірювати тиск, навіть у самих маленьких  пацієнтів.

Напівавтоматичні тонометри – є більш вдосконаленим та сучасним пристроєм, вони мають свій особистий спосіб вимірювання. В процесі вимірювання напівавтоматичним тонометром манжета наповнюється повітрям вручну користувачем, методом натискання на грушу. Коли необхідний рівень тиску буде досягнуто, прилад автоматично здійснить скидання повітря, а результати виміру користувач побачить на екрані.

Автоматичні тонометри – є інноваційним пристроєм, який здатен провести діагностику АТ без будь-яких зусиль користувача. Користувачеві необхідно правильно надіти манжету і натиснути на кнопку запуску та чекати поки розпочнеться автоматичне вимірювання. Після того, як прилад здійснить всі технічні процеси, людина може подивитися результати на дисплеї. Електронний тонометр найбільш популярний на сьогоднішній день, за рахунок простоти у використанні та високій точності в отриманні результатів. Звісно ціна на такий прилад вища, ніж інші два види (напівавтоматичні та механічні пристрої).

Салон медтехніки Ортомедіка має широкий асортимент різноманітної продукції для кожної категорії населення. Ми пропонуємо своїм покупцям лише найкращі моделі від світових лідерів ринку. Відвідайте салони в таких містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Нікополь, Кривий Ріг та в багатьох інших на території України.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, які встигли гарно зарекомендувати себе на відповідному ринку. Якщо в процесі вибору та купівлі продукції у покупця виникнуть якісь питання він завжди може звернутися до фахівця в магазині. Продавці розкажуть про правила експлуатації обраного виробу, нададуть рекомендації стосовно догляду та зберігання для продовження експлуатаційного періоду. Відвідайте наш салон особисто та переконайтеся у високій якості обслуговування та широкому асортименті продукції.