Топ чохлів для iPhone 14 Pro Max

Promo

iPhone 15 з’явився, але велика частина населення все ще використовує моделі iPhone 14, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Max. З великою різноманітністю чохлів для телефонів, які доступні на вибір, можливо, настав час оновити захисну оболонку телефону. Більшість чохлів для iPhone чудово захищають мобільні пристрої від різноманітних небезпек. Ви ставите перед собою задачу чохол на айфон 14 про макс купити. Важливо знати, що кожна нова модель iPhone постачається зі своїми унікальними специфікаціями футляра, тому важливо переконатися, що ви купите правильний і той, який ви хотіли. 

Найкращий недорогий прозорий чохол для iPhone із вбудованою підставкою

Чохол ESR Classic Kickstand не є типовим прозорим футляром із вбудованою підставкою. Це тому, що підставка не висувається задньою частиною корпусу внизу. Натомість він служить захисним кільцем навколо об’єктивів камери, коли він захований і не використовується. Але будьте готові до того, що чохли із MagSafe будуть коштувати трішки дорожче.

Найкращий дешевий чохол MagSafe для iPhone 14 Pro Max

Чохли MagSafe можуть коштувати досить дорого, але якщо ви шукаєте недорогий прозорий чохол MagSafe для свого нового телефону серії iPhone 14, Ultra Hybrid MagFit від Spigen коштує близько 25 доларів США. Spigen також продає не-Mag версію цього чохла приблизно на 8 доларів менше, а також має кілька інших варіантів чохлів для iPhone 14 Pro Max.

Чохол з найпотужнішим магнітом MagSafe

Розроблений з урахуванням мобільності, чохол UAG Lucent 2.0 with MagSafe для iPhone 14 Pro Max легкий та удароміцний. Особливості включають міцну литу конструкцію для підвищення амортизації і підняту рамку екрану для захисту дисплея від подряпин і падінь. Вбудований магнітний модуль фіксує ваш телефон на місці для повної сумісності із зарядкою MagSafe. Чохол додасть неперевершений вигляд для вашого смартфона, підкріплений захистом, що при цьому зберігає тонкий профіль.

Найкращий чохол військового класу

Виготовлений з арамідного волокна військового класу, чохол служить міцним щитом, захищаючи ваш телефон від зношування та пошкоджень. Завдяки своїй міцності та стійкості до хімічних впливів, цей аксесуар спроектований для довготривалого використання, забезпечуючи стійку якість та надійність. Прийміть небесний потяг Moon Wandering, поєднуючи передову технологію з естетикою, яка резонує з авантюрним духом у кожному з нас.