В яких випадках допоможе фізична реабілітація

Promo

Фізична реабілітація відіграє важливу роль у відновленні здоров'я, функцій тіла та покращенні якості життя.

 

Часто після травм, хвороби або хірургічного втручання необхідна фізична реабілітація. Завдяки їй можна відновити функції тіла та покращити рухову активність. Львів медичний центр надає фізичну реабілітацію, яка включає комплексний підхід – фізичні методи, вправи, терапію та догляд за пацієнтами з різними руховими порушеннями.

Кому може знадобитися фізична реабілітація


Фізична реабілітація корисна для різних категорій людей. Такі травми, як переломи кісток, зміщення суглобів, пошкодження хребта або м’язів, можуть обмежувати рух та функціональність тіла. Також фізична реабілітація необхідна для людей з розладами м’язів та суглобів – артрит, ревматизм, спинальні деформації, параліч тощо.

Фізичної реабілітації потребують люди, які перенесли інсульт, мають розсіяний склероз, параліч, церебральний параліч або інші нейрологічні захворювання.

Фізична реабілітація добре справляється з найпоширенішою проблемою сучасних людей – головними болями. Такий біль може виникати з багатьох причин:

  1. Напруга та стрес. 
  2. Недостатній сон. 
  3. Напруження м’язів шиї та плечового поясу.
  4. Хронічні захворювання. 

Усі ці та інші причини можна усунути завдяки фізичній реабілітації. У центрі використовують Neurac-терапію, лікувальний масаж з міофісціальними та інструментальними техніками. Також для усунення причин головного болю використовують фізіотерапевтичні процедури – нейростимуляційну терапію, рефлексотерапію.

фізична реабілітація

Крім того, часто фізичної реабілітації потребують атлети та спортсмени. І в цьому випадку реабілітація знадобиться не тільки при травмах, а й для того, щоб запобігти їх виникненню.

Як проходить реабілітація


У медичному центрі NORIMED фахівці працюють у напрямах неврології, ортопедії, реабілітації, постковідної реабілітації, кардіології, пульмонології, дієтології та психотерапії. Загалом медцентр обирає немедикаментозний підхід у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Утім при специфічних захворюваннях застосовують і медикаментозні схеми лікування. 

Немедикаментозний підхід у лікуванні розширює традиційний медичний підхід та доповнює його важливими для здоров’я методами лікування. Це може бути зміна стилю життя, психологічна підтримка та використання альтернативних терапевтичних методів.

NORIMED
Тож фізична реабілітація супроводжується масажами, вправами, електротерапією. Усі ці методи сприяють відновленню функцій тіла, поліпшенню рухової координації, зміцненню м’язів та загальному відновленню після хвороб та травм. 

Утім важливо розуміти, що такий підхід не всім підходить та часто не може повністю замінити традиційну медичну терапію.