Від чого залежить якість лікування зубів

Promo
Ознака цивілізованої людини – регулярне відвідування стоматолога, навіть якщо вам здається, що з вашими зубами все добре. Відомо, що обирають, як правило, не стоматологічну клініку, а лікаря, якому довіряють. Але успіх стоматологічних процедур залежить не тільки від умінь та досвіду лікаря.

Сучасна стоматологія не тримається тільки на кваліфікації лікаря, хоча це, безумовно, є важливим фактором для успішності клініки та формування бази клієнтів. Обладнання стоматологічного кабінету – ось на що звертають увагу клієнти, адже від цього залежить їх комфорт та безпека під час проведення стоматологічних процедур. 

Багато хто з людей старшого віку на все життя отримав психологічну травму, відвідавши у дитинстві стоматологічний кабінет та ознайомившись з «тортурами» обладнання старих, ще радянських часів. 

Дехто мав великі проблеми зі здоров'ям, тому що під час лікування зубів було порушено вимоги  стерильності – і,  як наслідок, людина захворіла на гепатит С. 

Цей список можна продовжувати і продовжувати, але варто пам'ятати головне: стоматологічне обладнання сьогодні має таке ж значення, як і кваліфікація стоматолога. 

Фактори конкурентоспроможності для стоматологічних клінік

Сьогодні стоматологічна галузь, як і вся країна, переживає важкі часи: адже люди часто не мають грошей на найнеобхідніше. Частина економістів передбачає, що може скоротитися кількість клієнтів. До того ж суттєво подорожчали витратні матеріали, і дехто намагається перейти на більш дешеві, але менш якісні. Проте фахівці-економісти вважають, що наразі список чинників конкурентоспроможності має такий вигляд: 

1. Якість послуги (в основі якої, як ми знаємо, лежить якісне обладнання стоматологічного кабінету).

2. Переваги клініки серед конкурентів (знову ж таки, зокрема, і якісне стоматологічне обладнання).

3. База лояльних клієнтів, яка сформована за певний час.

4. Довіра до лікаря.

Де шукати якісне стоматологічне обладнання 

Якщо ви шукаєте надійних постачальників для  обладнання стоматологічного кабінету – зверніть увагу на компанію VDSStomat. Вона пропонує купити стоматологічне обладнання з Європи за цінами від «економ» до «преміум».

На сайті компанії VDSStomaт ви можете знайти усе необхідне для організації та обладнання стоматологічного кабінету. Каталог постійно поповнюється, а доставка здійснюється зі складів Львова  та Кам'янець-Подільського.  

Зараз, у зв'язку з припливом населення у західну частину України, компанія  постачає стоматологічне обладнання в Луцьк або або стоматологічне обладнання в Тернопіль, але можлива доставка зі складів в інші міста України протягом 1-2 днів.