Випадіння волосся: як зупинити алопецію?

Promo

Густе, здорове та пишне волосся — це мрія майже кожної людини. Однак багато хто стикається з неприємною проблемою — алопецією. Це генералізоване випадіння волосся в певній області чи по всій голові. Якщо вчасно не зупинити цей патологічний процес, можна повністю втратити волосяний покрив.

У клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Platinum Laser є рішення для профілактики та лікування випадіння волосся. Дізнатись більше про процедури та записатись на консультацію можна за посиланням https://platinumlaser.com.ua/plastyka-tila/likuvannya-oblisinnya-i-vipadinnya-volossya/

Причини патологічного випадіння волосся

Волосся та шкіра — це «лакмусовий папірець» стану організму людини. Вони перші реагують будь-які зміни стану здоров’я. Впадіння волосся може бути спричинено:

 • авітамінозом чи недостатньою кількістю мікроелементів;
 • інфекційним захворюванням;
 • алергічною реакцією;
 • механічною травмою голови;
 • невдалим кератиновим випрямленням;
 • проблемами травлення, отруєнням;
 • впливом хімічних речовин.

Це не всі, але найбільш розповсюджені причини. Лікування алопеції починається з діагностики та збору анамнезу. Трихолог обстежує шкіру голови та  призначає відповідну терапію.

Алопеція, як лікувати

Способи лікування алопеції

Залежно від клінічної картини, дерматолог-трихолог призначає певний спосіб лікування. Існує 4 основні методики:

 1. Консервативна (неінвазивна) терапія — місцеве застосування спеціалізованих засобів (шампунів, лосьйонів, сироваток, масок та пілінгів) для стимуляції волосяних цибулин та покращення стану шкіри голови. Все це в комплексі з вітамінними добавками та дієтою.
 2. Ін’єкційна терапія (мезотерапія) — лікар вводить вітамінні препарати прямо в область ураження. Коктейль підбирається індивідуально на основі аналізів пацієнта.
 3. Плазмотерапія — одна з ін’єкційних процедур, що полягає у введенні в шкіру власної плазми крові збагаченої тромбоцитами. Це активізує обмінні процеси та циркуляцію крові, що позитивно впливає на стан волосяного покриву.
 4. Пересадка — радикальний спосіб позбавитись залисин. Існує три методики пересадки волосся: FUE (пересадка волосяних фолікулів), BHT (пересадка волосся з інших ділянок тіла) та стрип (пересадка цілої ділянки шкіри з потилиці на уражену частину голови).

Результат залежить від обраної методики лікування. Найдовше чекати при консервативній терапії, однак і застосовують її при незначних ураженнях. Найшвидший та найбільш ефективний метод — це пересадка. Гарантований результат помітно вже через місяць після процедури, однак вона потребує спеціальної реабілітації. 

Випадіння волосся — це не вирок. Якщо вчасно звернутись до кваліфікованих лікарів, можна повернути його об'єм, блиск та красу. У клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Platinum Laser досвідчений трихолог підбере терапію та допоможе зупинити алопецію.