Вологий корм для котів Club 4 Paws

Promo

Кішки є відмінними хижаками і потребують раціону, багатого тваринними білками. Оптимальним вибором для них є вологий корм, який містить необхідні вітаміни та мікроелементи.

Український бренд Клуб 4 Лапи вже понад 15 років розробляє смачні корми у ніжному соусі, забезпечуючи улюбленців усім необхідним для здоров'я на всіх етапах їх життя. На сьогоднішній день продукція компанії експортується до 22 країн світу, і не тільки господарі домашніх тварин, а й власники ветеринарних клінік та розплідників замовляють раціони цього бренду.

Все для здорового харчування

Вологі корми Клуб 4 Лапи містять не менше 80% м'ясних інгредієнтів та мають доступну ціну. Окрім білка, необхідного для збереження м'язової маси тварини, а також жирів та вуглеводів, які гарантують повноцінний розвиток домашнього улюбленця, корм має приємний аромат та смак, що допомагає збуджувати апетит у котячої родини.

В інтернет-магазин бренду весь вологий корм для котів Клуб 4 Лапи https://club4paws.ua має високу якість,  різноманітні смаки. Кожен із них складається з кращих інгредієнтів, що забезпечує збалансоване харчування для вашого улюбленця. Не містить штучних консервантів, барвників та ароматизаторів, тому він безпечний і не спричиняє алергічних реакцій. Корм також виключає штучні підсолоджувачі, тому він є ідеальним вибором для котів із проблемами зі здоров'ям.

Тож якщо ви шукаєте вологий корм для свого кота, який забезпечить йому повноцінне розвиток і зростання, спробуйте Club 4 Paws.

Склад вологого корму для котів містить наступні інгредієнти:

  • м'ясо (не менше 80%);
  • рослинні компоненти;
  • вітаміни (А, C, D і Е);
  • мінерали та додаткові інгредієнти для покращення перетравлення та відновлення здоров'я;
  • жирні кислоти Омега-3 та Омега-6.

Різноманітний вибір

Окрім вологого корму, коти дуже люблять хрусткий сухий корм Клуб 4 Лапи, який допомагає позбавляти зуби від нальоту. Він також містить поживні речовини і необхідні мікроелементи. Оптимальним варіантом є чергування вологого та сухого раціону. Вологий корм Club 4 Paws може бути гарним вибором для кішок, які мають проблеми зі здоров'ям, зокрема з нирками чи зубами. Крім того, він може бути більш привабливим для капризних їдців.

Окрім високоякісних кормів, український бренд відомий своїми професійними співробітниками. Вони готові надати онлайн-ветеринарну консультацію і допомогти власникам домашніх тварин з будь-якими питаннями. Покупці можуть замовити продукцію з доставкою по всій території України. Бренд пропонує оптимальні ціни на свої товари, а вибираючи їх, ми дбаємо про здоров'я та довголіття своїх пухнастиків. Як результат найкращої турботи про наших улюблених пухнастих друзів – їх задоволене муркотіння.

Теги: