Загальний масаж: для чого проводиться та чому корисний

Promo

Масаж по праву вважається однією з найбільш приємних оздоровчих процедур.

Якісний загальний масаж тіла дозволяє досягти одразу декількох цілей. А саме покращити стан людини, подолати певні косметичні дефекти, а також допомогти з лікуванням цілого ряду захворювань. 

Для виконання класичного масажу не використовуються додаткові пристрої – він виконується руками. Масаж усього тіла передбачає стимуляцію кожної частини тіла з однаковою тривалістю. Винятки можуть бути зроблені, якщо у людини є якісь протипоказання. 

Краще проходити повний курс масажів, який включатиме не менше десяти сеансів. В такому випадку можна досягти максимального ефекту від процедури. В залежності від того, який саме оздоровчий центр ви виберете, сеанс може тривати від однієї години до полутора годин.

В яких випадках рекомендується проведення масажу всього тіла 

Ця процедура може бути корисна при: 

 • Болях у м’язах. 
 • Проблем зі сном, безсонням. 
 • Головних болях, які мають або періодичний, або постійний характер. 
 • Проблемах з хребтом. Викривлення незалежно від ступеня, остеохондроз. 
 • Період реабілітації після перенесених травм або переломів. 
 • Проблеми в роботі ШКТ. 
 • Стресові ситуації, депресія, перевтома. 

Чим корисний 

Загальний масаж – це не тільки приємна процедура, а й дуже ефективна. Масаж:

 • Стимулює скорочення та розслаблення м’язового корсету, що робить його більш еластичним та стимулює виведення молочної кислота. Саме ця кислота відповідає за появу болю у м’язах. Масаж дозволяє позбавитися неприємного симптому після фізичних навантажень. Процедура буде корисна й у тому випадку, коли м’язи були атрофовані після травми. Такий вплив загалом покращую стан нервової системи. 
 • Дозволяє покращити лімфотік та кровообіг. Це дозволяє тканинам організму отримувати більше кисню та харчування. Що добре впливає, як на стан шкіри, так і на стан здоров’я. Крім цього, масаж стимулює виведення токсинів. 
 • Дозволяє покращити процес виведення зайвої рідини з організму, що також має суттєвий вплив на стан людини. Оскільки це стимулює прискорення регенерація клітин, втрату набряків. І обличчя, і кінцівки виглядають набагато краще. Але для постійного результату потрібно пройти повний курс. 
 • Попереджає появу та розвиток захворювань опорно-рухового апарату. В тому випадку, якщо вони вже є, завдяки масажу можна суттєво полегшити симптоми. 

В цілому можна сказати, що масаж – гарне рішення для всіх. Оскільки він допомагає не тільки у лікуванні, а також в зменшенні ваги, нормалізації роботи організму та всіх його систем, зняття психічної напруги, покращенні імунітету. Ще одна причина скористатися послугою – це ендорфін, який в великій кількості виробляється під час процедури та приносить задоволення та радість.