Запчастини на дизельний двигун 178F і зчеплення — як обирати?

Promo

Дизельну техніку обирають і цінують за витривалість, надійність і довговічність, але навіть за всіх цих переваг, виникнення неполадок не виключено. Тривала робота на максимальній потужності, природний знос вузлів, заводський брак — від цього не застрахований ніхто. І одними з найпоширеніших поломок є некоректна робота мотора і зчеплення. Іноді достатньо купити запчастини на двигун 178F — найпоширенішого агрегату для дизельних мотоблоків, і провести капремонт, а в рідкісних випадках доводиться повністю міняти силовий вузол, це ж стосується і зчеплення.

Запчастини на дизельний двигун 178F: оцінка ремонтопридатності та популярні заміни

Неполадки можуть проявлятися у вигляді некоректної роботи мотора або може зовсім не запускатися. У першому випадку завжди проводиться заміна витратних матеріалів, перевірка рівня масла, стану свічок. Таке обслуговування варто проводити перед початком сезону польових робіт і після його закінчення.

запчастини на дизельний двигун 178F

Визначити поломку запчастини на дизельний двигун 178F можна трьома способами:

  • за допомогою візуального огляду силового агрегату;
  • перевірки різних параметрів, включно з тиском палива;
  • і комп'ютерної діагностики.

Знос головки шатуна, запчастин поршня циліндра, пошкодження храповика — це лише невелика частина можливих поломок, які легко усуваються, замінивши деталі на нові. Великим плюсом дизельних моторів є їхня висока ремонтопридатність, тому досвідчені власники техніки часто проводять ремонт самостійно, для цього можна замовити в інтернет-магазині ремкомплект, що підходитиме під модель вашого ДВЗ, або окремі комплектуючі до двигуна.

Коли потрібно ремонтувати зчеплення до мотоблока?

Наявність вібрацій, проблеми з перемиканням передач, зчеплення не витискається зовсім — головні ознаки несправності. І якщо останню проблему можна розв'язати, збільшивши натяг троса або замінивши мастильний матеріал на той, що відповідає технічним вимогам агрегату, то вже вібрація свідчить про зношення підшипників, вала та шестерень. Їх потрібно буде замінити на нові. Поломки та їх вирішення залежать від того, який вигляд має конструкція деталі. На сайті https://tata-agro-moto.com можна знайти таке зчеплення мотоблока:

  • ремінне;
  • фрикційне;
  • дискове;
  • відцентрове.

Для дизельної техніки, включно з мотоблоками, найпоширенішими є дискове та фрикційне зчеплення, що вирізняються високим ступенем надійності, довговічності та простотою обслуговування. Дані види зчеплення мотоблока забезпечують ефективну передачу потужності від двигуна до механізмів приводу, що є ключовим аспектом роботи сільськогосподарської та садово-городньої техніки.

У каталозі компанії ТАТА Агро-Мото представлений широкий асортимент деталей для трансмісії, включаючи зчеплення. Незалежно від того, який вид пристрою використовується на вашому мотоблоці, тут ви зможете знайти необхідні комплектуючі. Завдяки прийнятним цінам і зручній системі замовлення, обслуговування вашої техніки стає простішим і доступнішим. Крім того, компанія ТАТА Агро-Мото пропонує послугу кур'єрської доставки по Україні, що дозволяє замовляти необхідні деталі без необхідності особистого відвідування магазину.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).