Балаклійський водоканал поповнився німецькою технікою

12.07.2023 17:51 Балаклія
Фото: КП "Балаклійський водоканал" Фото: КП "Балаклійський водоканал"

Автомобілі на потреби Комунального підприємства «Балаклійський водоканал»  Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області передало Баварське державне управління з охорони навколишнього середовища. 

Про це медіа «Слобідський край» розповів виконуючий обов’язки начальника КП «Балаклійський водоканал» Микола Панасенко.

  – Через повномасштабне вторгнення наше підприємство зазнало значних збитків. Так, із трьох екскаваторів  два згоріли, а третій, найновіший, окупанти привласнили. Не дорахувались ми й мікроавтобуса «Форд» на 16 посадочних місць, яким доставляли людей на роботу, і двох «ГАЗонів».  «Волгу» знайшли аж під Куп’янськом, та тільки зиску з неї ніякого. Та найбільше нам бракує автокранів. Два довоєнних завойовники остаточно вивели з ладу. Днями, завдяки баварцям, наш машинно-тракторний парк поповнився автомобілем VW Transporter T5 на випадок аварійних ситуацій і службовим автомобілем Skoda Yeti,  – розповідає пан Микола.

Керівник підприємства зазначає, що дані автомобілі забезпечать не тільки оперативність у роботі, а й суттєву економію пального. За його словами, це вже не перша допомога підприємству з боку німецьких друзів. Раніше водоканалізаційне господарство отримало два екскаватори: один – для земляних робіт, другий, габаритніший, для укладки труб великого діаметра.

Нагадаємо, що у СТОВ «Гусарівське» Ізюмського району Харківської області  зайнялися сироварінням.   Паралельно із сиром на агропідприємстві виготовляють морозиво. 

Нагадаємо також, що Пес Патрон разом зі своїми колегами з ДСНС брав участь у розмінуванні в районі Балаклії Харківської області.

Раніше ми писали, що у селі Шевелівка Ізюмського району Харківської області сільгоспвиробники працюють на 25 % від своїх можливостей через мінне засмічення угідь. Для того, аби не наражати людей на небезпеку, спочатку поля перевіряє «Дракон» – машина для розмінування на дистанційному управлінні.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.