У Балаклії провели тренінг з домедичної допомоги та мінної безпеки для дітей

17.03.2023 13:52 Балаклія

У місті Балаклія відкрився перший у районі Клас безпеки для дітей. Під час занять діти навчилися правил безпеки та способів надання домедичної допомоги, а також дізнаються про корисну інформацію стосовно пожежної та мінної безпеки.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

15 березня у місті Балаклія на базі 42-ї Державної пожежно-рятувальної частини відкрився перший в Ізюмському районі Клас безпеки. Цього ж дня відбувся перший офлайн-урок безпеки, де були присутні діти, які пережили російську окупацію.

Викладачами виступили професійні рятувальники, представники поліції та екстреної медичної допомоги. Вони навчили дітей правил безпеки та способів надання домедичної допомоги.

– Учні дізналися багато корисного в галузі пожежної безпеки, усвідомили небезпеку від вибухонебезпечних предметів, навчились розрізняти їх на вигляд, а також отримали навички надання допомоги постраждалим у разі перелому кінцівок, кровотечі, втрати свідомості тощо, – зазначають у Балаклійській міській військовій адміністрації.

Наприкінці уроку рятувальники роздали дітям пам’ятки від Дитячого фонду ООН UNICEF, які постійно будуть нагадувати про необхідність дотримання правил безпеки.

Проєкт покликано сформувати у дітей культуру відповідального ставлення до власної безпеки.

Нагадаємо, у місті Балаклія Харківської області станом на зараз функціонують 13 укриттів.

Також ми писали, що у Балаклії відновили автобусне сполучення із Савинцями. Раніше у Балаклії відновили автобусне сполучення із селом Пришиб, розташованим за 11 кілометрів від міста. 

А на окружній дорозі відкрили тимчасовий міст.

Головні новини  Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко