У Балаклії встановлена нова дата відзначення Дня міста

11.09.2023 17:20 Балаклія
Фото: Балаклійська МВА Фото: Балаклійська МВА

У Балаклії Ізюмського району Харківської області щорічною датою відзначення Дня міста встановлено день 8 вересня.

Про це медіа «Слобідський край» повідомляє з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.
«Начальник Балаклійської міської військової адміністрації підписав розпорядження про встановлення щорічною датою відзначення Дня міста Балаклія  8 вересня. Саме цього дня місто було звільнене від російсько-окупаційних військ під час Харківської наступальної операції у 2022 році».
Восьме вересня обране Днем міста на знак подяки Збройним Силам України, з метою формування поваги до історії та духовних цінностей, любові до рідного краю, формування позитивного іміджу міста. 
Також у річницю визволення Балаклії  керівництво району та громади зустрілось із військовослужбовцями ЗСУ, які рік тому звільняли місто від російських окупантів. Начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський та начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов від імені жителів громади подякували захисникам і захисницям за можливість жити вдома, працювати і навчатися у рідному місті. 

Нагадаємо, що у Балаклійській громаді 14 мільйонів гривень виділено на відновлення освітніх закладів.

Також нагадаємо, що у місті Балаклія Харківської області виплати за програмою єВідновлення вже отримали 393 особи на загальну суму 30,1 мільйона гривень. 

Раніше ми писали, що у Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області упродовж року після звільнення 4 людини загинули, 15 – отримали поранення через детонування вибухівки.

Автор: Тетяна Чмут