У Балаклійській громаді соцпрацівники отримали велосипеди

11.04.2024 14:51 Балаклія
Момент передачі велосипедів соцпрацівникам/Фото: Балаклійська МВА Момент передачі велосипедів соцпрацівникам/Фото: Балаклійська МВА

У Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області на потреби Центру соціального обслуговування були передані 10 велосипедів. Вони були розподілені між соціальними працівниками, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян, які проживають у приватному секторі Балаклії і в старостинських округах.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Балаклійського територіального центру соціального обслуговування населення Раїса Холодна.

 – Сьогодні на обліку в Балаклійському центрі соціального обслуговування перебувають 1005 одиноких неповносправних громадян. Їх обслуговує 41 соцпрацівник. Частина наших підопічних проживає у приватному секторі міста і в сільській місцевості. На велосипеді соцпрацівник, який обслуговує саме цей контингент, набагато швидше впорається зі своєю роботою (доставка продуктів, ліків тощо). До розподілу транспортних засобів ми підійшли об'єктивно – п'ять видали соцпрацівникам, задіяних у місті, і ще стільки ж – тим, хто виконує свою роботу в старостинських округах, – розповіла очільниця Балаклійського територіального центру соціального обслуговування.

Велосипеди надійшли від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). 

Нагадаємо, що Красноградська громада Харківської області для Центру соціального обслуговування отримала новий електроскутер. Транспорт надійшов у рамках проєкту Програми розвитку ООН в Україні.

Також нагадаємо, що соцпрацівники Чугуївської громади працюватимуть на електроскутерах.