У Балаклійській громаді вимкнули ліхтарі: коли повернеться вуличне освітлення

03.05.2024 16:50 Балаклія
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

 У Балаклійській громаді Ізюмського району через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів вуличне освітлення вимкнуте до стабілізації ситуації  на енергообʼєктах області.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

  – Масовані ворожі удари по енергосистемі не тільки регіону, а й України в цілому змусили нас вдатися до заощадження електроенергії в громаді. У темний час доби вуличні ліхтарі не вмикаються не тільки в адмінцентрі громади, а й на всій її території. Згодом, коли ситуація в енергетиці унормується, ми неодмінно будемо освітлювати наші вулиці і провулки, – зазначив начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

 Наразі на території громади діють стабілізаційні погодинні та аварійні графіки відключень світла в населених пунктах громади. Вони корегуються відповідно до навантаження мережі та ходу відновлення пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що в Зачепилівській громаді припинено роботу вуличного освітлення. Таке рішення ухвалили задля економії ресурсів через складну ситуацію в енергомережі Харківської області.

Також нагадаємо, що у Краснокутській громаді вимкнуть вуличне освітлення на невизначений термін. Це пов’язано з необхідністю заощаджувати електроенергію після руйнівних ударів агресора по українській енергосистемі.