У передмісті Балаклії будуть встановлені торговельні павільйони

18.03.2024 16:35 Балаклія
Облаштування торговельного майданчика в передмісті Балаклії/Фото: Балаклійська МВА Облаштування торговельного майданчика в передмісті Балаклії/Фото: Балаклійська МВА

У Балаклійській громаді Ізюмського району будуть встановлені п'ять торговельних яток. Вони  з'являться в селищі Нафтовиків, передмісті Балаклії. Стихійна торговельна діяльність на базарному «п'ятачку» буде замінена на організовану торгівлю з дотриманням усіх цивілізованих норм. Наразі розпочаті роботи з облаштування майданчика під павільйони для продовольчих і непродовольчих товарів. 

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

  – Торговельні павільйони будуть придбані та встановлені за рахунок програми DOBRE, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Меморандум про співробітництво з американськими партнерами ми підписали у минулому році. Вони вже бували у нас в громаді, 26 березня очікується черговий візит. У разі, якщо розпочаті роботи на майбутньому торговельному майданчику влаштують наших партнерів, то, я думаю, наприкінці весни бажаючі займатись реалізацією продуктів або інших товарів зможуть приступити до роботи в новеньких павільйонах, – розповідає начальник Балаклійської МВА.  

Це не комерційний проєкт. Павільйони здаватимуться в оренду за символічну плату. Обов'язкова умова для підприємців – підписання угоди на обслуговування з комунальним підприємством Балаклійської міської ради.  

Нагадаємо, що вулиці вже засвітилися у Чкаловському та селі Нова Гнилиця. Роботи ведуться коштом місцевого бюджету. Тепер для села Коробочкине закупили дроти та інші матеріали, які необхідні для відновлювальних робіт.

Також нагадаємо, що станом на початок 2024 року у Харкові працюють 3,3 тисячі закладів торгівлі, що становить 98% від довоєнної кількості.