У селищі Савинці пройшов перший футбольний турнір після деокупації

29.05.2024 19:51 Балаклія
Фото зі сторінки Оксани Супрун у Facebook Фото зі сторінки Оксани Супрун у Facebook

У деокупованому селищі Савинці Харківської області відбувся турнір з мініфутболу, у якому брали участь місцеві вихованці двох вікових груп.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник відділу культури, молоді та спорту Савинської селищної ради Дмитро Красиля. 

26 травня у селищі Савинці пройшов перший футбольний турнір з початку повномасштабного вторгнення. В ньому брали участь вихованці місцевого футболу.

– Це був турнір пам'яті ветеранів Савинського футболу. Він організований за ініціативи ветеранів футболу. Спочатку зіграли вони, а потім діти – молодша та старша групи вихованців ФК «Савинці». У такий спосіб досвідчені гравці передали естафету із захисту футбольного ім’я нашої громади молодшим командам, – каже Дмитро Красиля. 

У товариській гри ветеранів зустрілися команди «Маяк» Савинці та збірна Балаклійщини. Участь брали футболісти від 30 до 70 років. Колективи розійшлися миром 7:7. А після них грали діти. Тут теж основний час завершився внічию 4:4, а по пенальті сильнішими виявилися представники старшої групи. Дітей нагородили медалями, почесними грамотами та тренувальними набори. 

– Дітям сподобалися. Надихнулися цим турніром і мають намір й надалі продовжувати тренування та захищати Савинську громаду на більш високих рівнях: районних, обласних тощо. Вважаємо, наші вихованці вийшли на достатній рівень, аби їхати на змагання з командами з інших громад. Намагатимемося, аби це відбулося вже влітку, – розповідає Дмитро Красиля.

Нагадаємо, відомий коментатор відвідав футбольний турнір у Мерефі.

Також ми розповідали, що Чугуївська команда виграла районний турнір з мініфутболу.

Автор: Савелій Мякушко

Теги: