У Балаклії відновили розірваний навпіл міст

28.10.2022 10:03 Балаклія
Балаклія, Харківська область Балаклія, Харківська область
Кадри понівеченого мосту в Балаклії Харківської області облетіли увесь світ. Після деокупації міста почалася активна робота з відновлення об’єктів інфраструктури, серед них опинилися і пошкоджені споруди для переїзду.

Унаслідок вибуху Балаклійський міст розірвало навпіл, але, попри все, місцеві жителі довгий час продовжували пересуватися по ньому тоненькою дерев’яною кладкою, яку зробили на місцях розломів. Після руйнування мосту водіям автотранспорту доводилося об'їжджати майже 20 км для того, щоб потрапити на протилежний берег.

Після звільнення міста усього за місяць фахівці змонтували новий тимчасовий міст з 36-метрової легкозбірної металевої конструкції з Чехії. Він розташовується поруч зі знищеним. Зведення нового мосту на регіональній дорозі Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка дуже важливе для Балаклії, оскільки конструкція сполучає житлові масиви міста з інфраструктурою – лікарнями, магазинами, держзакладами. А це основний шлях доставки людям їжі, ліків та інших товарів першої необхідності.

На сьогоднішній день роботи на новому мосту практично завершені. Найближчим часом тут планують відкрити реверсний рух для автомобілів, а зруйнований міст поруч демонтують.

Автор: Юлія Гнатченко