Нова пошта у Барвінківській громаді: де працюють відділення та поштомати

18.02.2024 13:09 Барвінкове
Поштомат (зліва) у місті Барвінкове / Фото: Барвінкове Info Поштомат (зліва) у місті Барвінкове / Фото: Барвінкове Info

Де у Барвінківській громаді працюють стаціонарні та мобільні відділення «Нової пошти», а також поштомати. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Барвінкове Info.

На сьогоднішній день у місті Барвінкове на Ізюмщині працює одне стаціонарне відділення Нової пошти, яке знаходиться на вулиці Центральна. На початку великої війни відділення призупинило роботу, однак вже у вересні того ж року відкрилося знову – спочатку як мобільне, а після цього як стаціонарне. 

Зараз стабільно працює мобільне відділення в Африканівці. Маємо ще 5 пунктів прийому та видачі посилок у різних населених пунктах Барвінківщини: у селах Гаврилівка, Гусарівка, Грушуваха, Петрівське. Планується відкриття такого пункту і в селі Богодарове, – йдеться у повідомленні.

Нещодавно у Барвінковому на вулиці Освіти (поблизу магазину «Люкс») встановили другий поштомат Нової пошти. Нагадаємо, перший знаходиться біля самого відділення пошти. 

Нижче представлено короткі відеоінструкції, як отримати посилку через поштомат та як її відправити: 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ввів заборону на пересилання поштою низки предметів. Ідеться як про внутрішні поштові відправлення, так і про міжнародні. Повний перелік заборонених предметів – читайте тут

Також нещодавно стартував пілотний проєкт ​​«Укрпошта-Ліки». Його мета – дати людям можливість отримувати лікарські засоби на деокупованих та прифронтових територіях. Зокрема, у мобільних відділеннях, або у вже існуючих поштових стаціонарних.

Автор: Анна Хливнюк