Окупанти гатять по Барвінківській громаді касетними боєприпасами

13.06.2022 15:50 Барвінкове
Фото:obrii.com.ua Фото:obrii.com.ua

Барвінківська громада Харківської області майже кожен день знаходиться під обстрілами.

Про це «Слобідському краю» повідомив Барвінківський міський голова Олександр Бало.

– На сьогодні обстріли йдуть практично щоденно. Окупанти б'ють касетними снарядами, які заборонені Женевською конвенцією. Це така річ, що розлітається на сотні метрів, б’є все – дахи, огорожі, будинки. Це дуже небезпечно для людей, якби не була проведена масова евакуація, у нас було б дуже багато жертв, – розповідає «Слобідському краю» Олександр Бало.

У Барвінковому залишилося близько півтори тисячі людей, у громаді вісім з половиною тисяч, до цього населення ТГ складало 20 тисяч. Утім, у громаді продовжують працювати всі комунальні служби, рятувальники та поліція.

– Зважаючи на воєнний стан, у нас з комунальними службами ситуація непогана. Є село Новопавлівка, воно знаходиться на прямій лінії фронту, там пошкоджено електролінії. Ми вже давно хочемо, але ніяк не можемо туди приїхати. Є проблемні села, але це ті, які знаходяться близько до лінії фронту. А так ми завжди забезпечені водою, вивозимо сміття. У нас побило навіть сміттєвози, один з них ми полагодили. Ми працюємо на повну силу своїх можливостей, я дуже вдячний нашим комунальним службам, хлопці працюють під обстрілами та у будь-який час, – наголошує Бало.

Крім того, на Барвінківщині розпочинають видачу гуманітарної допомоги багатодітним сім'ям, прийомним сім'ям та людям з інвалідністю. Також буде здійснене адресне доставлення гуманітарки для людей, які знаходяться під опікою терцентрів.