Вкрадено майже 2 мільйони гривень на будівництві амбулаторії у Барвінківській громаді

07.12.2021 12:19 Барвінкове
Фото: фейсбук Харківської обласної прокуратури Фото: фейсбук Харківської обласної прокуратури
Обласна прокуратура розслідує розкрадання грошей на будівництві амбулаторії в селі Іванівка Харківської області.

На будівництві амбулаторії директор фірми-підрядника заволодів сумою близько 2 мільйонів гривень, коли підписав акти приймання виконаних робіт, які не було виконано. 6 грудня керівнику ТОВ вручено підозру в злочині за частиною 5 статті 191 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах та за фактом службового підроблення). Йому загрожує ув’язнення строком від 7 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура у своєму Фейсбук.

Читайте також: У Балаклійській громаді закрили електронне казино

Договір про будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини було укладено між сільською радою та ТОВ ще у 2018 році. У подальшому керівник компанії-підрядника склав та підписав акти виконання робіт, хоча достовірно знав, що вони невиконані. За це на рахунок ТОВ сільською радою переведено близько 2 мільйонів бюджетних коштів. Наразі підозрюваному обирається запобіжний захід.

– Договір укладався ще Іванівською сільською радою, Барвінківська громада до його підписання не має відношення. В амбулаторії переробляється водовідведення, вентиляція, електрика, тобто усі системи, які за документами повинні бути, але вони відсутні. За актами біля будівлі навіть висаджено дерева, але за фактом їх немає. Наразі постійно проводяться виїзди авторського надзору на об’єкт. Ми слідкуємо, щоб підрядник виконав узяті на себе зобов’язання. При цьому об’єкт знаходиться під слідством. Коли воно завершиться та буде вердикт суду, ми приймемо рішення щодо амбулаторії, – прокоментував ситуацію «Слобідському краю» очільник Барвінківської громади Олександр Бало.

Автор: Михайло Татарінов