Волонтерка з Безлюдівки стала «Пані Слобожанщина 2025» (фото)

30.05.2025 16:50 Безлюдівка
Переможниця конкурсу «Пані Слобожанщина 2025» Наталя Раріна На конкурсі/фото: Наталія Раріна

Волонтерка та громадська діячка Наталія Раріна з Безлюдівки здобула титул «Пані Слобожанщина 2025». Захід відбувся 10 травня в Харкові та об'єднав красу, інтелект і соціальну активність жінок Харківщини.

Як розповіла медіа «Слобідський край» Наталія Раріна, для неї цей конкурс став ще однією платформою, аби її голос був почутий, а її діяльність отримала ще більшу підтримку. Адже головною своєю місією вважає допомогу українським військовим та мешканцям Харківщини, які потерпають від війни.

Переможниця конкурсу «Пані Слобожанщина 2025» Наталя Раріна з представниками Безлюдівської громади

Наталія Раріна з Безлюдівським селищним головою Миколою Кузьміновим та представниками громади/фото: Павло Ярош

«Мрію, щоб кожна мати дочекалася свого сина, кожна дружина — чоловіка, а кожна дитина — батька», — каже Наталія.

Але гуманітарна допомога — це лише один з аспектів її діяльності. Наталія глибоко переконана, що відновлення країни починається з підтримки співвітчизників, особливо жінок, на чиїх плечах сьогодні важкий тягар. Саме тому за її ініціативи в Безлюдівській громаді відкритий хаб соціальної згуртованості та самозарадності для жінок, дітей і молоді.

Лише торік благодійний фонд, очолюваний Наталією, надав допомогу 22 350 дітям Харківщини. Вона є ініціаторкою та організаторкою багатьох важливих проєктів для дітей, серед них — «Дитяче коло єдності», спрямований на налагодження спілкування між дітьми з різних громад, включаючи внутрішньо переміщених осіб, а також «Намалюй малюнок, отримай подарунок», «Я супергерой з дитинства» та «Зігріємо дитину разом».

Сьогодні Наталія плекає особливу мрію — показати всьому світові дитячі малюнки з Харківщини, яких за роки війни накопичилось понад 10 тисяч. Серед них є неймовірно зворушливі роботи дітей з Ізюмщини, які малювали вугіллям під обстрілами в підвалах, малюнки з Балаклії та Богодухова, що відображають дитячі переживання війни. Один з таких малюнків — телефон загиблого на фронті батька з підписом: «Цей номер мені більше ніколи не відповість». Наталія дбайливо зберігає ці дитячі свідчення війни, мріючи організувати виставку під назвою «Творчість під кулями дітей Харківщини».

Розповідаючи про конкурс, Наталія каже, що цьогоріч він мав особливе значення. Оцінювали не лише зовнішню красу, а й позицію, незламність, допомогу та віру в перемогу учасниць. Під час співбесіди з журі Наталія поділилася своєю історією, власними переживаннями та головною метою — щоб корона «Пані Слобожанщини» стала символом підтримки тих, кому вона допомагає: жінкам, які втратили чоловіків, родинам загиблих військових, дітям-сиротам та її команді на передовій.

Наталя Раріна з Безлюдівки на конкурсі «Пані Слобожанщини»

Онучка приїхала підтримати бабусю/фото: Наталія Раріна

Перемога Наталії стала не лише її особистим тріумфом, а й радістю для всієї її родини, друзів, партнерів, громади. Особливо тішилася онучка, яка приїхала з Києва підтримати бабусю.

Наталія Раріна зробила цю перемогу й особливим подарунком для своєї мами на День матері. Хоча мама не змогла бути присутньою на конкурсі, вона з великою гордістю переглядала відео та показувала його своїм «бджілкам», яким допомагає виплітати захист для українських воїнів.

Справжня жіночність, на думку Наталії, навіть у часи війни — це чітка громадянська позиція, воля, щирі переживання за Україну та прагнення наближати перемогу, допомагаючи людям. Її меседж для жінок Харківщини та всієї країни — не втрачати надію, вірити в майбутнє та діяти.

Наталія зізнається, що хвилювалася перед конкурсом, але її віра та орієнтованість на результат завжди допомагають їй досягати поставленої мети.

«Я людина дій і завжди працюю на результат. Якщо десь іду або їду, то повертаюся завжди з результатом, або взагалі туди не йду. Така моя позиція», — каже «Пані Слобожанщина 2025».

Наталя Раріна з Безлюдівки на конкурсі «Пані Слобожанщини»-4

З групою підтримки/фото: Наталія Раріна

Ми писали, що Народний аматорський театр пісні «Талиця» з Височанської громади на Харківщині здобув Гран-прі на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркова ВЕСНА». Захід проходив дистанційно в Києві.