Учні Біляївської громади отримали подарунки на початку нового навчального року

31.08.2022 16:57 Біляївка
Біляївська громада привітала з початком нового навчального року 42 першокласників та 60 майбутніх випускників 9-11 класів.

Під час підготовки до нового навчального року Біляївська громада зіткнулася з проблемними питаннями, які неможливо було передбачити заздалегідь. 

– У нас зареєстровано понад 300 дітей-переселенців, водночас у нашій громаді всього близько 500 місцевих дітей, які ходять до шкіл. Просто уявіть собі, наскільки кількість учнів збільшилась, – повідомив “Слобідському краю” Олег Приймак.

Цього року навчання у Біляївській громаді буде проходити в дистанційному форматі. Як розповіла “Слобідському краю” начальниця відділу освіти, молоді та спорту Біляївської сільської ради Валентина Тищенко, в онлайн-режимі будуть працювати навіть дитячі садочки.

– У нас велися дискусії стосовно навчання першокласників. Учителі та батьки не розуміють, як це буде відбуватися. Утім, було вирішено, що навчання проводитиметься онлайн. Для цього батьки мають заходити за посиланням на уроки та виконувати завдання з дітьми. Дитячі садочки також будуть працювати дистанційно за такою ж схемою. У кожного дитсадка є своя сторінка, батьки заходять на неї та бачать різноманітні завдання для дітей. Там є й віршики, казки, уроки малювання – все, що потрібно для навчання дітей, – розповідає Валентина Тищенко.

Окрім того, вона розповіла, що робота різноманітних гуртків у громаді продовжиться також в онлайн-форматі. Для цього були створені окремі сторінки із завданнями.

Щороку для школярів громади готують подарунки. У програму підтримки школярів входять учні першого, дев’ятого та 11 класу.

– До 1 вересня кожен першокласник, зокрема і внутрішньо переміщений, отримує набір канцтоварів. Для наших випускників ми щороку готуємо флешки та блокноти від громади, – каже заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ.

Біляївська громада вітає першокласників та майбутніх випускників 9,11 класів з 1 вересня.

Цього року громада привітала з початком нового навчального року 42 першокласників та 60 випускників 9-11 класів.

Нагадаємо, діти Біляївської громади за півтори години зібрали 17 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Автор: Анастасія Хушану