Мешканці Біляївської громади зібрали гроші на автомобіль для ЗСУ

12.10.2022 15:00 Біляївка
У Біляївській громаді місцеві мешканці, депутати, працівники сільради та підприємці зібрали гроші для ЗСУ.

Українські захисники самостійно звернулися до громади у вигляді офіційного листа про допомогу в купівлі автівки. Про це “Слобідському краю” розповів заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак.

– Хлопці до нас звернулися, ми одразу почали збирати кошти. Потреба в транспорті наразі колосальна, за їх словами, авто – це одна з головних речей на фронті. Вони потрапляють під обстріл, ламаються, постійно потрібні нові, – зазначив він.

Мешканці Біляївської громади придбали автомобіль для ЗСУ

Приблизно за тиждень громада зібрала понад 200 тисяч гривень. Половину на придбання пікапа надав директор приватного підприємства, іншу половину збирали місцеві мешканці, депутати, працівники сільради, приватні підприємці та землекористувачі. 

– Захисники приїхали до нас, ми передали кошти, й вони самі обрали та придбали автомобіль марки Nissan Navara. Дуже сподіваємося, що хлопцям це допоможе на фронті! Ми завжди раді допомогти нашим воїнам, це не перша автівка від громади, що пішла на користь військовим, – розповідає Олег Приймак.

Мешканці Біляївської громади придбали автомобіль для ЗСУ

Автор: Анастасія Хушану