Очільник Біляївської громади отримав нагороду від Валерія Залужного

29.08.2023 11:20 Біляївка
Фото: facebook.com/lozovanews Фото: facebook.com/lozovanews

Голову Біляївської сільської ради Харківської області Олександра Різника відзначено Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

Як передає «Слобідський край», наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, за значний особистий внесок у надання всебічної допомоги підрозділам Збройних сил України та активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану, Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджено очільника Біляївської сільської ради Олександра Різника.

– Це не моя особиста відзнака від Валерія Залужного, це наша спільна відзнака з громадою. Я дякую жителям Біляївської громади, що відгукуєтеся, допомагаєте війську. Разом ми збираємо кошти, купуємо машини, купуємо військове обладнання тощо. Дякую волонтерам, учителям, учням та й загалом усім жителям громади за допомогу військовим, – сказав Олександр Різник.   

Він зазначив, що Біляївська сільська рада й загалом громада намагається не відмовляти жодній військовій частині, жодному хлопцю, хто звертається за допомогою.

Також такими нагрудними знаками було відзначено очільника Лозівської громади Сергія Зеленського та Близьнюковського селищного голову Геннадія Короля.

Нагадаємо, в селищі Біляївка Харківської області пройшов Слобожанський дуатлон

А також ми писали, як небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників. 

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко