У Біляївській громаді першою у 2022 році народилася дівчинка. Фото

26.01.2022 14:23 Біляївка
У селі Червоне Харківської області першою дитиною, яка з'явилася на світ у 2022 році, стала дівчинка.

11 січня 2022 року в родині Кесарєвих відбулося поповнення – народилася дівчинка. Про це розповіли «Слобідському краю» у Біляївській сільській раді.

Відомо, що це перша дитинка, яка народилася у 2022 році в громаді. А молоді батьки отримали допомогу від громади в рамках соціальної програми – 5 тисяч гривень.

Детальніше про підтримку молодих сімей розповіла начальник відділу соціального захисту населення Біляївської сільської ради.

Читайте також: Стали найкращими в Лозівському районі: як розвивається спорт у Біляївській громаді

– З'явилася ініціатива допомагати молодим батькам, які зареєстровані в сільраді. Минулого року з'явилося на світ 14 діток, тому було порушено питання про надання коштів родинам. В цьому році з бюджету виділили 100 тисяч гривень, – розповіла «Слобідському краю» Інна Слободенюк.

Зазначимо, що розмір допомоги складає 5 тисяч гривень. Раніше ці гроші виділялися для родин громади, які народжували першого хлопчика та дівчинку в новому році. Проте тепер ці гроші може отримати кожна новонароджена дитина, чиї батькі зареєстровані в сільраді.

Нагадаємо, що у селах Велика Бабка та Зарожне Харківської області для потреб медиків придбане нове обладнання. Придбати нове медичне обладнання для Чугуївської громади вдалося завдяки перемозі в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді». Про це повідомили в Харківській обласній раді. Виграв конкурс проєкт «Придбання сучасного медичного обладнання для надання якісних та своєчасних медичних послуг у фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Зарожне та Велика Бабка Чугуївської територіальної громади».

Автор: Микита Гузенко