Бібліотека в селі Івано-Шийчине отримала нові планшети

27.04.2023 18:35 Богодухів
Фото: Богодухівська міськрада Фото: Богодухівська міськрада

Івано-Шийчинська сільська бібліотека Богодухівської громади Харківської області отримала нові планшети, завдяки яким можна буде користуватися Інтернетом.  

Про це медіа «Слобідський край» розповіла завідувач сектора культури і туризму Богодухівської міської ради Алла Волошко.

На сьогодні у Богодухівській територіальній громаді працює 30 бібліотек, дві з них функціонують у місті, інші – по селах. Як говорить Алла Волошко, коли ТГ об’єдналася, була розпочата програма з оновлення всіх бібліотек.

– Ми хочемо, аби це були не просто бібліотеки, як книгозбірня і видача літератури, а щоб це був інформаційний простір. Щоб кожен мешканець міг зайти в бібліотеку і отримати всю інформацію, яка йому потрібна, зокрема з Інтернету, – каже Алла Волошко.

Реалізовувати цю програму розпочали з Максимівської бібліотеки. Туди закупили нові меблі, книжки, комп’ютери, планшети. Відкрили її у вересні 2021 року. За кілька місяців оновили заклад й у селі Івано-Шийчине. Зараз ця бібліотека отримали вкрай потрібні планшети.

– Бібліотека отримала два якісні планшети, це мало, але початок є. На цих планшетах можна замовити літературу та користуватися Інтернетом, й загалом отримувати різноманітну потрібну інформацію. Ці гаджети вкрай потрібні, оскільки у селі живуть діти, можливості яких не порівняти з малечею Харкова і навіть Богодухова. І є дітки з малозабезпечених сімей, переселенці, далеко не у всіх батьків є можливість забезпечити дитину планшетом, – каже Алла Волошко.

Вона каже, що цьогоріч у громаді планують оновити ще кілька бібліотек.

Раніше ми писали, що у Богодухівській громаді планують перейменувати шість населених пунктів.

Нагадаємо, раніше у Богодухівській громаді запустили опитування стосовно увімкнення вуличного освітлення. Жителі громади мали змогу самі вирішити, чи варто зараз вмикати ліхтарі.

Нагадаємо також, що 28 березня російські військові завдали ракетного удару по місту Богодухів. Боєприпаси влучили на територію приватного житлового сектора. За попередніми даними, загарбники використали ракети типу С-300.

Більше новин Богодухів та Богодухівський район читайте на нашому сайті.