Родина з Богодухова просить допомогти врятувати їх доньку

03.08.2021 14:21 Богодухів

У 1 рік 9 місяців у Мілани Бездітко з Богодухова Харківської області виявили пухлину головного мозку, дівчинці потрібна термінова операція.

Батьки маленької Мілани почали хвилюватися, коли їх донечці виповнився рік. Дівчинка не могла почати ходити самостійно.

- Коли ми зверталися із своїми занепокоєннями до лікарів, нам відповідали, що ще просто не прийшов час. Ми щомісяця ходили на прийом до нашого педіатра-невропатолога, - розповів «Слобідському краю» батько дівчинки Віталій Бездітко.

Коли донці виповнилося 1,5 роки, батьки відвезли її на обстеження до Харкова. Лікарі запевнили, що з дитиною все гаразд. Однак після повернення додому маленькій поставили діагноз тонусне захворювання ніжок. Їй почали робити масажи та виписали ліки. Проте Мілані з кожним тижнем ставало все гірше. 

Родина знову відвизла доньку на обстеження до Харкова, цього разу лікарі поставили дігноз ДЦП.

- Ми були в шоці. Відправилися на обстеження до приватної клініки, там ДЦП не підтвердили, а відправили нас на МРТ і там 29 липня цього року виявили пухлину в головному мозку. Нам сказали, що час гаяти неможна, термінова потрібна операція, - заначає батько дівчинки.

Наразі маленька Мілана перебуває у Харківській лікарні швидкої та невідкладної допомоги №4. Нещодавно дівчинці зробили першу операцію, наразі крихітку готують до другої операції. Ціна питання 200 тисяч гривень. Для родини це непідйомна сума. Давайте разом врятуємо життя Мілани!

Карта Приватбанку 5168757356015026, Аваль – 4149501022327580 - Олександра Миколаївна Бездітко (мама).