У місті на Харківщині перебої з водою: ведуться масштабні ремонтні роботи

07.07.2022 16:15 Богодухів
Фото: Богодухівська міська рада Фото: Богодухівська міська рада
З 4 липня у місті Богодухів Харківської області ведуться масштабні ремонтні роботи з водопостачання.

На сайті Богодухівської міськради повідомили, що у зв'язку з перебоями водопостачання почали надходити чимало скарг на адресу місцевого КП.

– Наразі ми намагаємось модернізувати систему водопостачання. Ще з 90-х років у нас є проблеми, які ніяк не могли вирішити. У Богодухові старі, зношені системи водопостачання, які пролягають під автомагістралями. Їх можна тільки повністю замінити, бо кожну зиму вони течуть, – пояснив "Слобідському краю" заступник міського голови Роман Рябка.

За словами директора КП “Богодухіввода” Сергія Троценка, на ці роботи ніхто не міг зважитися протягом 20 років. Для успішного виконання робіт треба налагодити магістральну ділянку водогону довжиною близько 100 метрів та діаметром 300 міліметрів, через це у місті є перебої з водою.

У місті на Харківщині перебої з водою: ведуться масштабні роботи

– Це дуже масштабна робота, а зараз спека, люди більше використовують води, нам повністю зрозумілі невдоволення. Але взимку такі роботи виконати не можна – вода замерзає, весною та осінню є великий ризик обвалення ґрунту при розкопуванні траншеї, – пояснив "Слобідському краю" Сергій Троценко.

Вода у місті є, близько 30 % Богодухова завжди має водопостачання, інші 70 % – з перебоями. Втім, спеціалісти намагаються різними потоками надавати людям можливість набрати воду. Ремонт планують завершити за півтора тижня, але будуть намагатися і швидше.

– Цей ремонт надасть змогу вдосконалити систему водопостачання та налагодити тиск у місті. Богодухів знаходиться на пагорбі, між верхньою та нижньою точкою міста перепад 54 метри, тож ці роботи налагодять тиск по всьому місту та нададуть безперебійне водопостачання якісної питної води, – зауважує директор КП.