Життя налагодиться і ми розберемося, хто займався мародерством – очільник Богодухівської ТГ

23.03.2022 15:25 Богодухів

У Богодухівській громаді Харківської області фіксують усі підвищення цін та займаються розподілом гуманітарної допомоги.

Богодухівський міський голова Володимир Бєлий 23 березня розповів про забезпечення громади продуктами. Він підкреслив, що наразі в ТГ є майже всі продукти харчування, проте ціни на них бувають різні. За його словами, місцева влада багато працює у напрямку зниження цін. На Богодухівщину завезли багато круп та цукру за соціальними цінами.

– Прошу вас, не купуйте продукти там, де вони дорогі. Купуйте у тих торгових точках, де дотримуються соціальних цін. Ми все фіксуємо, ви також фіксуйте, передавайте нам, поліції та прокуратурі. Життя налагодиться, і ми розберемося, хто займався мародерством у даній ситуації, – звернувся до жителів Богодухівської громади Володимир Бєлий.

Він вкотре акцентував увагу, що гуманітарна допомога не продається. Вона розподіляється між незахищеними верствами населення і переселенцями, які знаходяться в Богодухівській громаді.

– Наразі на Богодухівщині вже близько 10 тисяч переміщених осіб. Станом на 23 березня було зафіксовано 9900 переселенців. З них 3003 людини перебувають на цілодобовому забезпеченні інтернатного типу, – повідомив Богодухівський міський голова.