У Богодухівській громаді лікарня отримала новий генератор. Фото

У місті Богодухів Харківської області придбали новий дизельний генератор для потреб місцевої лікарні.

Придбати новенький генератор вдалося завдяки коштам субвенції від районної ради міському бюджету. Про це повідомили на сторінці Facebook Богодухівської міської ради.

Наразі відомо, що на новенький дизельний генератор виділили 1 мільйон 670 тисяч 632 гривні. Проте завдяки проведеному тендеру вдалося зекономити близько 370 тисяч гривень.

Читайте також: Рік викликів і здобутків: у Богодухівській громаді створили виконавчі органи з нуля та застосовують енергозбереження

Генератор не просто забезпечуватиме лікарню електроенергією, а ввімкнеться у разі аварійного відключення мережі у Богодухівській центральній районній лікарні.

Задля розташування дизельного генератора встановлювали окремий фундамент, оскільки він важить 2350 кілограмів та  має потужність 172 кВт. Крім того, обладнаний шумозахисним кожухом, який не боїться різкої зміни у погоді.

Нагадаємо, що у Лозовій придбали новий бульдозер для потреб міського сміттєзвалища. Новий бульдозер обійшовся міському бюджету в 3 мільйона 400 тисяч гривень. Він важить цілих 18 тонн, проте така вага пов'язана з додатковим захистом водія на випадок перевертання. Крім того, кабіна обладнана кондиціонером та обігрівачем.