У Валківській громаді переселенці долучились до весняної толоки

Фото: Валківська міська рада Фото: Валківська міська рада

У Валківській громаді Харківської області йдуть весняні роботи з благоустрою.

Попри бойові дії на Харківщині, громади не відстають від графіка і розпочинають весняні роботи. В населених пунктах Валківської громади проходять весняні толоки, про це повідомили у міській раді. До великого прибирання долучилися не тільки працівники благоустрою, а й місцеві жителі, фермери та вимушені переселенці.

У Валківській громаді проводять весняні толоки

За останні тижні у Валках прибрали парки та сквери, вивезли сміття з узбіч доріг на центральних вулицях. Також місцеві комунальники зробили реставрацію пам'ятників та пофарбували їх. У громаді продовжується робота зі спилювання та кронування дерев.

Більшість старостинських округів долучились до генерального прибирання. Так, у Костеві та Високопіллі під час суботника прибирали на цвинтарі та облаштували парковку біля дитячого садка. А в Новому Мерчику прибирали території не тільки місцеві жителі, а й з ентузіазмом узяли до рук садовий інвентар і вимушені переселенці. Як відомо, зараз часто трапляються випадки спалення сухостою та сміття. Після прибирання у громаді сухе листя вивезли для компосту, аби уникнути пожеж.