Через ожеледицю школи Борівської громади перевели на «дистанційку»

10.01.2022 17:00 Борова
У Борівській селищній раді Харківської області через погодні умови вирішили перевести всі школи громади на дистанційне навчання.

У пабліку Chasopis 1923 I Часопис Борівщини у Facebook з’явилося повідомлення, що 10 і 11 січня школярі громади навчаються дистанційно через погодні умови, а саме ожеледицю. Цю інформацію «Слобідському краю» підтвердили у Борівській селищній раді. На території громади функціонує вісім шкіл і дві філії, в яких навчається близько 1500 дітей.

Читайте також: На Ізюмщині з'являться нові спортивні майданчики. Фото

– Шкільні автобуси підвозять більше 400 дітей, деякі маршрути заходять у дуже дальні села, де забирають по одній дитині. Тому вчора, 9 січня, пізно ввечері було прийнято рішення на два дні, 10 і 11 січня, перевести повністю всі школи на дистанційне навчання, щоб убезпечити дітей. Про це просили самі директори шкіл. Ніяких випадків травмування дітей через ожеледицю не було, це, так би мовити, профілактика, – розповіла начальниця відділу з питань гуманітарної політики (освіта, культура, туризм, молоді та спорту) Борівської селищної ради Тетяна Бондарівська.

Автор: Савелій Мякушко