Деякі окупанти в Борівській громаді ходять у заношеному домашньому одязі

21.05.2022 17:20 Борова

У російських окупантів, які наразі знаходяться у Борівській громаді Харківської області, фіксують погане забезпечення, адже вояки деяких підрозділів ходять у заношеному домашньому одязі.

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

Підрозділи російських окупантів розміщені по різних населених пунктах Борівської громади. Найбільше скупчення військових та техніки ворога знаходиться у малих селах Борівщини на перетині кордонів з Донецькою та Луганською областями. Ще велику кількість окупантів помічено в Шийківці, Чернещині, Підлимані, Пісках-Радьківських. Також велика кількість військ проходить через громаду транзитом.

Окупанти живуть у закладах соціальної інфраструктури та деяких будинках місцевих жителів.

— Контингент російських військових дуже різний. Деякі їхні угруповання викликають подив і навіть сміх. Наприклад, підрозділ, який «квартирується» у Радьківському клубі біля Бахтина, має настільки бідне забезпечення, що їхні вояки ходять у заношеному домашньому одязі, деяких чоловіків бачили навіть у жіночих лосинах, а замість берців носять галоші чи гумові капці, – кажуть у селищній раді.

У громаді наразі ситуація спокійна, бойових дій немає. Як і немає мобільного зв’язку та Інтернету. Повідомляють також про нестачу ліків та неможливість зняти готівку.

Виїхати з громади на підконтрольну Україні територію не можливо. Окупанти повністю закрили блокпости навіть у тих місцях, де раніше був хоча б маленький шанс проїхати.