На Харківщині новим «керівником» окупованої громади став учасник шоу «Україна має талант»

21.07.2022 18:24 Борова
Селищна рада тимчасово окупованої Борівської громади Харківської області повідомила про призначення нового керівника окупаційної адміністрації.

На офіційній сторінці Борівської селищної ради повідомили, що в громади з’явився новий очільник. Ним став Сергій Агарков. У 2010 році чоловік брав участь у відборі до 2-го сезону шоу «Україна має талант», де приймав на живіт удари сокири, засовував до носа довгі цвяхи та ковтав палаючий смолоскип. З цією ж програмою «артист» виступав і в одному із сіл Борівської громади.

За даними сайта «Миротворець» гауляйтер народився 16.04.1970 року. Харків’янин за походженням, Агарков мав проросійські погляди та відкрито висловлював свою антиукраїнську позицію з 2014 року. Крім того, був керівником організації «Союз народної єдності», а також одним з авторів сепаратистського проекту «Дорожня карта Новоросії». Трохи згодом, ще у 2014 році, виїхав до росії.

1 липня стало відомо, що росіяни призначили Агаркова заступником мера в тимчасово окупованій Балаклії. Тоді на російських інтернет-ресурсах поширилось відео, де у приміщенні Балаклійської міської ради самопроголошений «заступник мера» зриває табличку з іменем голови Ізюмської райдержадміністрації Степана Масельського.

Автор: Юлія Гнатченко