Скільки шкіл працює у Борівській громаді та скільки навчається учнів: останні дані

23.03.2023 10:47 Борова
Фото: Борівська селищна рада Фото: Борівська селищна рада

У Борівській селищній раді Харківської області розповіли, скільки освітніх закладів наразі працює на території громади та яка кількість учнів продовжує навчання.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду.

Наразі в громаді дистанційно працює 6 загальноосвітніх шкіл та одна філія. Так у дистанційному режимі навчається 1169 школярів, а навчальний процес забезпечують 125 педагогічних працівників.

«Ті вчителі, які виїхали на територію країни-агресора, звільнені і в школах громади не працюють», – зазначили в селищній раді.

Окрім того, нещодавно Департаментом науки і освіти ХОВА для вчителів Борівщини, які забезпечують освітній процес і дистанційно навчають дітей, було передано 28 додаткових ноутбуків.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року освітяни вже отримали 101 ноутбук від компанії Google та фонду ЮНЕСКО, однак цієї кількості виявилось недостатньо для забезпечення потреб навчальних закладів. Тому в громаді зробили дозамовлення, яке наразі і реалізовано. Усі ноутбуки будуть розподілені між діючими загальноосвітніми закладами громади.

Також у селищній раді відповіли на питання, чи вирішує громада, як розподілити отриману техніку.

«Ноутбуки для роботи закладів освіти і планшети для учнів надані за різними програмами міжнародними донорами і Департаментом науки і освіти – не школа і не громада вирішує, для кого вони призначені», – пояснили в Борівській селищній раді.

Ноутбуки для освітян та школярів Борівської громади

Нагадаємо, жителі селища Борова Харківської області, які не встигли отримати грошову допомогу від Червоного Хреста по графіку, можуть забрати її 22–23 березня. Виплати за додатковими списками здійснюватимуться в приміщенні Борівського палацу культури працівниками Укрпошти з 09:00 до 17:00.

Окрім цього, у Боровій родини загиблих військових отримають додаткові 20 тисяч гривень. Таке рішення прийняла комісія Борівської селищної ради.

Більше новин Борова та Ізюмський район читайте на нашому сайті.