У Борівській громаді вилучену у браконьєрів рибу передають мешканцям громади

30.03.2022 11:21 Борова
Фото: Борівська селищна рада Фото: Борівська селищна рада
Борівська територіальна громада Харківської області отримала чергову порцію гуманітарної допомоги у вигляді риби, яку було вилучено у браконьєрів. Держрибінспектори повідомляють, що вся риба буде передана для потреб громади.

29 березня на офіційній сторінці Борівської селищної ради повідомили, що громада отримала 150 кілограмів свіжої риби. Гуманітарну допомогу передали інспектори Борівської рибінспекції.

Повідомляється, що надана допомога була розподілена між нужденними верствами населення. До цих верств входять багатодітні родини громади, які мають 5 або більше дітей, а також дитячий будинок сімейного типу. Тож працівники селищної ради адресно доставили рибу до цих родин, а ще розвезли її по селах громади.

До того ж  наразі на території громади проживають близько 400 людей, які через війну вимушені були покинути свої домівки. Представники Борівської селищної ради закликають мешканців громади надавати притулок цим особам.

«Хто має можливість надати тимчасовий прихисток – будинок, квартиру або кімнату для поселення внутрішньо переміщених осіб, просимо з цією інформацією звертатися до селищної ради та надати свої контактні дані», – звертаються до жителів на сторінці Борівської громади.

Автор: Юлія Гнатченко