У деокупованому селищі на Харківщині запрацював банк

22.11.2022 18:26 Борова
Фото: «ПриватБанк» Фото: «ПриватБанк»

Селище Борова Ізюмського району стало черговим населеним пунктом Харківської області, де відновили роботу «ПриватБанку».

Відучора, 21 листопада, у Боровій відновило роботу відділення «ПриватБанку». Також запрацювали банкомати та термінали самообслуговування.

– Це дуже довгоочікувана подія для людей, які дуже просили розблокувати це питання, оскільки це виплата пенсій, зарплат тощо. Відкриття відділення залежало тільки від світла. Як відновили електропостачання в селищі, через кілька днів почав функціонувати і банк, – розповів «Слобідському краю» начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний. – У нас останнім часом працювали

«Ощадбанк» і «ПриватБанк», але відділення «Ощадбанку» пошкодили окупанти. З гранатометів розбили все, напевно, думали, що там гроші, це було в липні чи серпні.

Але в планах керівництва «Ощадбанку» відновити роботу своєї установи в нашому селищі.

«Укрпошта» в Борівській громаді працює, пенсії видають.

– Питання з пенсіями закривається. У жовтні цей процес розпочався, але потім затримки були з об’єктивних причин. Наразі знову відновили роздачу пенсій. Щодо виплат по 1200 гривень від «Червоного Хреста», ми передали всі відомості «Укрпошті», тепер як будуть кошти, розпочнуть видачу цих грошей, – каже Олександр Тертишний.

Мобільний зв'язок в громаді є, але не у всіх населених пунктах.

– Зв'язок є в Боровій і ще в низці населених пунктів ТГ. На черзі стоїть питання розширення мобільного зв’язку, воно під контролем. Все залежить від електропостачання, оскільки воно відновлене ще не у всій громаді. Світло є у Боровій і сусідній Новоплатонівці, а також у Підвисочанському та Гороховатському старостинських округах. У Підлимані ще тривають роботи, але більша частина підключена. Там роботи дуже багато, сапери працюють, близько півтори сотні мін знешкоджено. А далі рухатимемося до інших населених пунктів, в деяких з яких робота вже ведеться, енергетики працюють без вихідних, – розповідає керівник громади.