В окупованій Боровій чекають на нового «очільника» громади

08.07.2022 20:00 Борова

У тимчасово окупованій Борівській громаді Харківської області змінюється окупаційна влада. Наразі в громаді чекають на нового російського «очільника».

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

Нового «очільника», за попередньою інформацією, мають привезти з Куп’янського напрямку.

У Борівській громаді спостерігається велике скупчення російських військ. Також велика кількість техніки проходить через громаду транзитом. Останнім часом російські позиції стали частіше обстрілювати з української артилерії, унаслідок чого окупанти зазнають втрат.

Також через спеку та знаходження російських військових у лісовій зоні почалися лісові пожежі. Займання зафіксовані поблизу сіл Піски-Радьківські та Підлиман. Біля села Нижче Солоне горіло поле ранніх зернових.

Крім того, окупанти чинять тиск на працівників закладів освіти, щоб вони співпрацювали з росіянами та готували школи до нового навчального року за російськими навчальними програмами. Деякі вчителі вже їздили у Сватове, щоб навчатися промивати дітям мізки за російськими методичками.

Освітянам, які вийдуть на роботу під керівництвом окупаційної влади, усі виплати від української влади будуть припинені, а трудові відносини з ними будуть розірвані.