Житель Циркунів повертався додому і побачив, як у дім влучила ракета

17.08.2022 15:31 Циркуни
Фото: Микола Полтавець Фото: Микола Полтавець
Місцевий житель Циркунів Харківської області розповів, як під час чергового обстрілу ворожа ракета влучила в його будинок.

9 серпня жителя села Циркуни Миколу Полтавця від загибелі врятувала всього одна хвилина.

Обстріл Циркунів, Харківська область, Україна, 9 серпня 2022 року

– Це було десь о 19:30, я точно не пам'ятаю. Як я розумію, був обстріли з «градів». Слава Богу, що ми з дружиною були не вдома, інакше нас уже б не було. Я був у сестри, підходжу до дому – і метрів за 50 починається масовий обстріл вулиці, мене врятувала одна хвилина. У мене на очах ракета влітає в мій будинок – пробиває дах, валить стінку. Грубо кажучи, у мене вигорів весь будинок, – розповів «Слобідському краю» чоловік.

Одразу після обстрілу на допомогу циркунівцю прибігли сусіди.

– Велика вдячність сусідам, їх на моїй вулиці залишилося шестеро, решта виїхала, вони одразу прибігли. Також кинулися допомагати односельці, які живуть за 500-1000 метрів. Дякую і волонтерам, які після звільнення села подарували генератор, завдяки чому є вода, – зазначає чоловік. – Одразу після обстрілу я прибіг додому, запустив генератор, почали гасити полум'я. З вікна однієї з кімнат, що вигоріла, відразу полум'я вискочило, а в будинку там температура була більше 100 градусів, кіптява, дим, може, через те, що кисню не було, воно не розгорілося. Коли в хаті полум'я збили, на горище заліз, а там, слава Богу, нічого не спалахнуло.

Обстріл села Циркуни, Харківська область, Україна, 9 серпня 2022 року

Читайте також: Унаслідок обстрілу громади на Харківщині пошкоджена комунальна техніка

Без огляду ні нащо, чоловік не пригнічується.

– А чому мені сумувати, з 24 лютого вижили і зараз виживимо. Коли перебували в окупації, можливість їхати була тільки в бєлгород, ми вирішили залишитися. Зараз стінки та дах латаю. У будинку зимувати не вийде, все вигоріло. У мене є літня кухня та піч, житимемо там, – розповів циркунівець.

Обстріл села Циркуни, Харківщина, Україна, 9 серпня 2022 року

Автор: Савелій Мякушко