Як Чугуївська громада готується до осінньо-зимового періоду

18.08.2022 16:33 Чугуїв
Фото: Галина Мінаєва Фото: Галина Мінаєва
У Чугуївській громаді Харківської області триває підготовка до осінньо-зимового періоду. А мешканці, чиї домівки постраждали через бойові дії, отримали нові вікна.

Останнім часом на території Харківської області, а саме Чугуївського району спостерігається підвищена активність з боку загарбників. Оскільки зона бойових дій проходить дуже близько до громади, через це збільшилась і кількість обстрілів. Більшість з них припадає на цивільні об’єкти, зокрема на житлові будинки. Саме тому Чугуївська міська голова Галина Мінаєва закликає місцевих жителів не недооцінювати окупаційні війська та вже зараз починати готуватися до осінньо-зимового періоду.

«Наш з вами фронт сьогодні – це підготовка міської інфраструктури та житлового фонду до функціонування в осінньо-зимовий період. Міська влада за підтримки обласної військової адміністрації робить усе можливе, щоб місто та сільські населені пункти громади були готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій узимку. Проте це робота спільна для всіх без винятку мешканців. Кожний з вас може вже зараз за можливості готувати своє житло до опалювального сезону», – розповіла Галина Мінаєва.

Чугуївська міська голова зазначила, що місцева влада та підприємства ЖКГ уже готують міське господарство до зими згідно із затвердженими графіками, і ця робота буде виконана у визначені терміни.

«Утеплення будинків, придбання додаткових побутових опалювальних приладів, дров або пелетів – усе це може бути не зайвим цієї зими», – додала вона.

Днями в громаді відбулася видача пластикових вікон за державною програмою допомоги мешканцям, чиї оселі постраждали внаслідок ворожих обстрілів. Вікна вже отримують жителі приватного сектора. За словами міської голови, кожне вікно виготовлене індивідуально, згідно із раніше зробленими замірами.

«Наразі виготовлені вікна для 120 зареєстрованих нами осель, які зазнали руйнувань, з більш ніж 300. Тож ця робота триває», – повідомляє Галина Мінаєва.

Автор: Юлія Гнатченко