Чугуївська громада: про комунальні служби та гуманітарну допомогу

27.04.2022 16:20 Чугуїв
Фото: Чугуївська міська рада Фото: Чугуївська міська рада
Близько 30 % котелень готові до нового опалювального сезону в Чугуївській громаді.

Про це повідомила міська голова Галина Мінаєва. За її словами, зараз у місті працюють усі комунальні служби. В одному мікрорайоні Чугуєва було відсутнє водопостачання – комунальники чекали сприятливої погоди.

– Я вже наголошувала, що в цьому районі води не буде. Зараз на магістралі проводяться ремонтні роботи, і, я думаю, найближчими днями все налагодять, – сказала вона.

Працівники теплового домогосподарства наразі займаються відновленням та підготовкою котелень до опалювального сезону. За словами голови громади, близько 30 % котелень уже опрацьовані.

Крім того, у ТГ продовжують надавати гуманітарну допомогу. Днями її доставили у віддалені населені пункти громади. Завтра планують отримати чергову партію гумдопомоги за ініціативою Президента України. Її будуть видавати в Чугуєві.

– Дорогі земляки, прошу вас не нервувати. Гуманітарна допомога буде надана кожному мешканцю. Для цього ми всі працюємо – завантажуємо, перевозимо та розвантажуємо. Про всі видачі гумдопомоги вам будуть повідомляти, – підкреслила Галина Мінаєва.

Нагадаємо, у двох населених пунктах Харківщини відновили газопостачання.

Автор: Анастасія Хушану