Обстріли Чугуєва: сім'ям з дітьми рекомендують покинути місто

23.06.2022 15:46 Чугуїв
Наслідки обстрілу Чугуєва 21 червня. Фото: Сергій Болвінов/facebook Наслідки обстрілу Чугуєва 21 червня. Фото: Сергій Болвінов/facebook
Останні кілька днів окупанти посилено обстрілюють Чугуїв Харківської області.

23 червня із самого ранку окупанти вчергове обстріляли місто Чугуїв Харківської області. За наявною інформацією, поранення отримали шестеро людей, двоє з них – діти дев'яти та шести років.

– На жаль, сьогодні ранок почався не з кави, а з обстрілів нашого міста. Поранено двоє діточок, поранення не серйозні, але постраждалі діти – це вже дуже страшно, – сказала “Слобідському краю” міська голова Галина Мінаєва.

За її словами, останні три дні окупанти посилено обстрілюють Чугуїв. Прилітає в різні райони міста, є поранені та загиблі. Люди, які повернулися до міста нещодавно або не виїздили взагалі, зараз його залишають.

– Таких обстрілів у нас не було з початку війни. У людей не витримують нерви… Це дійсно жах, усе, що зараз відбувається тут. Рішення про евакуацію сьогодні кожен повинен приймати сам. Але якщо в когось є можливість побути в тихому та безпечному місці, особливо з дітками, – я б поїхала на їх місці. Аби зберегти життя та здоров'я наших дітей… Тому я наполегливо прошу, в кого є можливість перечекати ці жахливі дні в іншому місці, зробіть це, – наголосила міська голова.

За весь час війни в Чугуївській громаді загинуло 27 людей, з них двоє – діти.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: