У Чугуївській громаді розповіли, що робити з втраченим житлом під час війни

21.03.2022 10:15 Чугуїв
Чугуївська міська голова Галина Мінаєва дала інтерв’ю місцевим журналістам і відповіла на запитання жителів громади.

Для тих жителів громади, що частково або повністю  втратили  житло, зараз формується база даних. Такі мешканці можуть звернутися до міськвиконкому та залишити заяву, там у них візьмуть контактні дані та правовстановлюючі документи на нерухоме майно, яке постраждало під час бойових дій.

Відновлення житла або виплати компенсації будуть проводитися з коштів державного та місцевого бюджетів, також планується залучати і кошти міжнародних партнерів.

Ще одним важливим питанням є наявність ліків у громаді, зараз вони надходять з гуманітарною допомогою.

– На жаль, обсяги гуманітарної допомоги поки що далекі від потреб громади в ліках. Розподіляється ця допомога наступним чином: частину ліків за заявкою Центральної лікарні ми віддаємо туди на лікування хворих, що у стаціонарі. Іншу частину ліків ми віддаємо сімейним лікарям нашого Центру первинної медицини, –  повідомила Галина Мінаєва.

Жителів громади приймає черговий лікар на Леонова 4-а, там можна отримати медичну допомогу і ліки – якщо вони є в наявності.

Також очільниця громади закликає місцевий бізнес продовжувати або відновлювати свою роботу та зберігати ціни на свою продукцію і послуги на сприятливому рівні.

Автор: Анастасія Хушану