У Зміївській громаді шахраї нажилися на 600 тисяч гривень. Фото

У місті Зміїв Харківської області судитимуть шахраїв, які вимагали гроші під приводом термінової операції для рідних.

Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, у 2021 році у місті Зміїв працювала група шахраїв, які вимагали гроші за неіснуючі операції.

Наразі відомо, що з вересня по жовтень 2021 року злочинці встигли нажитися на 600 тисяч гривень. 

Працювали злодії за простою схемою, двоє псевдолікарів телефонували пенсіонерам та повідомляли, що для їх рідних необхідна операція. Далі справа була за "медсестрою", яка забирала гроші за неіснуюче лікування.

Читайте також: На Зміївщині під час пожежі загинув чоловік. Фото

За цей період було підтверджено п'ять таких епізодів з вимагання коштів. Притягнути до відповідальності на даний момент удалося тільки одну учасницю угрупування, яка грала роль медсестри.

Законом передбачено покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що в Національному природному парку «Гомільшанські ліси» Харківської області чоловік незаконно вирубав 70 дерев. Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, у січні 2020 року чоловік приїхав до НПП «Гомільшанські ліси» задля вирубки лісу.