Дергачівщину продовжують обстрілювати: є постраждалі

11.05.2022 11:30 Дергачі

Російські окупанти продовжують обстрілювати Дергачівську громаду Харківської області. Від руйнувань страждають як Дергачі, так і навколишні села. У старостинських округах немає світла та газу і частково зв'язку.

Про це повідомляє очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

— Окупанти не припиняють бомбити з артилерії Дергачі разом з навколишніми селами, Руську Лозову, Слатине, обстрілювати з мінометів, танків і вертольотів Прудянку. У Слатиному протягом минулої доби від ворожих обстрілів двоє місцевих мешканок отримали серйозні поранення і були доставлені до лікарні, – звітує Задоренко.

Також він поділився інформацією, що Збройні Сили України продовжують контрнаступ на півночі Харківщини, та очікує підтвердження від керівництва області та Генштабу ЗСУ про звільнення Питомника.

Наразі окупованими в громаді залишаються Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу. Через обстріли в усіх округах немає електроенергії та частково зв'язку. Вся громада повністю відключена від газопостачання. Відновити комунікації в округах неможливо через бойові дії. Проте, у Дергачах працівники місцевого РЕМу за останні два дні відновили 20 електромереж у місті.