Дергачівська громада отримала гуманітарні вантажі від благодійних організацій

14.02.2023 12:22 Дергачі
До Дергачівської громади доставили чергову партію гуманітарної допомоги від Червоного Хреста, фонду «Адра Україна» та інших державних і благодійних організацій. Також у селищі Слатине та Руській Лозовій продовжують підключати світло.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

Нещодавно Дергачівська громада отримала чергові партії гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, благодійних фондів «Адра Україна» і «Українська філантропія» та інших благодійних та державних організацій.

Червоний Хрест та «Адра Україна» передали до Дергачів продуктові пакунки, а «Українська філантропія» привезла непродовольчі та гігієнічні набори. Допомога вже видається мешканцям міста Дергачі та навколишніх населених пунктів громади.

Крім того, Харківська районна військова адміністрація передала комунальним підприємствам Дергачівської громади два дизельниі генератори потужністю 17 кіловатів, а також 500 кариматів, побутову хімію та санітарно-гігієнічні набори для жителів Дергачівщини.

Як зазначає Вячеслав Задоренко, за сприяння обласної та районної ВА за декілька останніх місяців жителям населених пунктів громади видали вже понад 2100 вікон на заміну пошкоджених, а для опалення осель, що залишилися без електро- і газопостачання, передали майже 2200 кубічних метрів дров для 650 будинків.

Також за минулий тиждень енергетики відновили постачання електроенергії в Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

– В інших населених пунктах громади основні відновлювальні роботи енергомереж та газогонів розпочнуться навесні, – ділиться начальник Дергачівської МВА.

Нагадаємо, 26 січня в результаті обстрілів селища Козача Лопань  було пошкоджено декілька приватних будинків та поранено жінку. 21 січня окупанти обстріляли село Ветеринарне Дергачівської громади. В результаті обстрілів було поранено мирного мешканця.

Також 21 січня в селі Токарівка Дергачівської громади було знайдено російську схованку з понад сотнею артилерійських снарядів калібру 122 мм. 

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко