Громаду в Харківській області обстріляли з танків, мінометів та іншої важкої зброї

25.06.2022 14:59 Дергачі
Фото: Генеральний Штаб ЗСУ Фото: Генеральний Штаб ЗСУ
Голова Дергачівської міської ради Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив про стан громади після чергових обстрілів.

Протягом минулої доби окупанти не припиняли артилерійських обстрілів Дергачів, Безруків, Слатиного, Прудянки, Руської Лозової. До того ж били з танків, мінометів та іншої важкої зброї по населених пунктах громади, а саме: Питомнику, Новому, Дементіївці, Цупівці. Попередньо, постраждалих немає.  

Щодо лінії активних бойових дій, то там наразі продовжуються бої за звільнення Цупівки. Також тривають позиційні військові дії в районі Великих Проходів і на Козачолопанському напрямку. Проходівський та Козачолопанський старостати, а також переважна частина Токарівського округу все ще окуповані ворогом.

Минулої доби працівники «Харгівгазу» почали роботу над пошкодженим унаслідок обстрілів газогіном. За словами Вячеслава Задоренка, пошкодження доволі суттєві, тому спрогнозувати термін завершення робіт зараз неможливо. Плідною доба виявилась і для енергетиків Дергачівського РЕМу, які успішно відновили 25 пошкоджених міських електромереж.

Крім того, у громаді продовжилась гуманітарна робота. Так, за минулу добу міській раді спільно з волонтерами вдалося евакуювати із села Руська Лозова 22 людини. Повідомляється, що там усе ще залишається більше 70 осіб.
Наразі населений пункт піддається постійним обстрілам з боку окупантів. 

Автор: Юлія Гнатченко