Обстріли Дергачівщини не припиняються: у громаді перебої з газом та світлом

24.06.2022 12:35 Дергачі
Майже всі населені пункти Дергачівської громади Харківської області піддаються обстрілам. У Дергачах пошкоджено газопровід та електромережі. Суттєві руйнування в Слатиному, Прудянці, Руській Лозовій.

Про це повідомляє очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Окупанти продовжують чи не щоденно обстрілювати з артилерії Дергачівську громаду. Здебільшого страждає інфраструктура та житлові квартали населених пунктів.

— Обстріли не припиняються. Зараз обстрілюють та руйнують інфраструктуру населених пунктів Слатине,  Руська Лозова, Черкаська Лозова. Після обстрілів перебиті газопроводи, електроопори. Дергачі залишилися частково без газу та світла, – розповідає «Слобідському краю» Вячеслав Задоренко.

Дергачівські комунальники минулої доби відновили 18 пошкоджених електромереж та повернули газопостачання до шести домоволодінь, проте після нічних обстрілів місто знову залишилося без газу, світла, води та частково зв’язку. «Харківгаз» уточнює, що внаслідок обстрілів припинилося газопостачання до 7,6 тисячі домівок мешканців Дергачів, Малої Данилівки, Каравану, Лужка та Чайківки.

Про суттєві руйнування надходить інформація з Прудянки, Цупівки та Питомнику.

— Не ігноруйте правила безпеки та не повертайтеся на Дергачівщину зараз, якщо ви виїхали, – закликає міський голова Дергачів.

Козачолопанський та Проходівський старостинські округи повністю знаходяться під російською окупацією, Токарівський старостат частково. На окупованих територіях мешканці піддаються систематичному залякуванню та страждають від нестачі продовольства.