Окупанти завдали потужних ударів керованими ракетами по громаді на Харківщині

29.05.2022 09:26 Дергачі
Фото:Facebook В'ячеслав Задоренко Фото:Facebook В'ячеслав Задоренко

28 травня російські військовослужбовці вчергове обстріляли Дергачівську громаду, що в Харківській області. Одну людину поранено.

Повідомляється, що минулої доби російські військовослужбовці завдали потужних ударів керованими ракетами по місту Дергачі. Крім того, за словами Вячеслава Задоренка, окупанти продовжували обстрілювати населені пункти Дергачівської громади з артилерії, РСЗО, а також іншої наземної та повітряної техніки. Унаслідок зазначених подій у місті пошкоджено 2 об’єкти цивільної інфраструктури та більше 10 приватних будинків зазнали руйнувань в інших куточках громади.

Також у результаті обстрілів було поранено мешканця селища Слатине.

У громаді продовжується гуманітарна робота. Минулої доби виконавчі органи міської ради за підтримки волонтерів допомагали мешканцям Дергачів та Руської Лозової. За наявною інформацією, із селища Нового вдалося евакуювати трьох осіб. Наразі там усе ще перебуває 12 людей.

Щодо актуальної ситуації з ремонтними роботами, то протягом минулої доби працівники Дергачівського РЕМу відремонтували 16 пошкоджених зовнішніх електромереж, а також підключили до електропостачання 17 абонентів. До того ж працівники "Харківгазу" відновили газопостачання у 7 домоволодіннях.

Козачолопанський і Проходівський старостати, більша частина Токарівського округу  все ще перебувають під контролем окупантів. Селище Нове Русько-Лозівського старостату знаходиться в «сірій зоні», у Цупівці тривають тяжкі бої за звільнення села.