Окупанти спотворили храм у Дергачах

04.04.2022 22:21 Дергачі
Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко
Голова Дергачівської міської ради Харківської області В'ячеслав Задоренко повідомив про стан громади після чергового обстрілу. Також В'ячеслав Задоренко додав, що наразі території Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату повністю заблоковані ворогом

Протягом доби російські війська продовжували бомбити місто Дергачі. Внаслідок цього були серйозно пошкоджені будівлі храму, стадіон, частково зруйновано декілька житлових будинків, а також одна з електропідстанцій міста. Повідомляється, що більша частина Дергачів залишилася без світла.
За словами Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка, інформація про жертв або поранених не надходила.

«Зусиллями працівників Дергачівського РЕМу протягом дня вдалося відновити значну частину пошкоджених електроліній. Газова служба тим часом продовжила аварійні роботи на ділянці пошкодженого газогону до Ємців і Шовкоплясів», – пише він.

Крім того, повідомляється, що протягом доби проводилася гуманітарна робота в Дергачах та у підконтрольних старостатах громади, а саме Безруківському, Слатинському, частково Прудянському.
Також Вячеслав Задоренко додав, що наразі території Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату повністю заблоковані ворогом. Ситуація там залишається критичною.

Автор: Юлія Гнатченко