Попри обстріли, в Дергачівській громаді людям повертають газ та світло

18.05.2022 09:19 Дергачі
Фото:Facebook В'ячеслав Задоренко Фото:Facebook В'ячеслав Задоренко
Голова Дергачівської міської ради Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив про становище громади після чергових обстрілів, які сталися 17 травня.

Протягом 17 травня російські військовослужбовці знову обстрілювали територію міста Дергачі, а також населені пункти Безруківського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостинських округів з різних видів артилерії та іншої важкої зброї. Повідомляється, що є руйнування житлових будинків та цивільної інфраструктури. Так, робітники дорожніх служб разом з працівниками ДСНС і Дергачікомунсервісу допомагали розбирати завали зруйнованого Дергачівського будинку культури. За словами Вячеслава Задоренка, інформації про постраждалих серед цивільного населення за добу не було.

За оновленою інформацією протягом минулої доби «Харківгаз» продовжив відновлювати газопостачання у громаді: були проведені роботи на 6 об’єктах у Дергачах. Крім того, працівники Дергачівського РЕМу відновили у місті 3 пошкоджені зовнішні електромережі, а також підключили до електропостачання ще 9 об’єктів.

Розпочався ямковий ремонт автошляху Харків – Золочів – Олександрівка на виїзді з Харкова до Малої Данилівки.  

Також у громаді продовжується гуманітарна робота. Так, 17 травня гумдопомогу отримали мешканці Безруків, Прудянки і Руської Лозової. Відповідна робота здійснювалась і в Дергачах.

Нагадуємо, що Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостати, Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу наразі знаходяться під окупацією. Вячеслав Задоренко ще раз нагадує мешканцям:

«Ми не можемо евакуювати звідти людей, відправити туди гуманітарну допомогу та відновити систему комунікацій. Так само з об’єктивних причин поки що неможливо відновити газ і електроенергію в підконтрольних Україні старостинських округах. Але щодня шукаємо оптимальне рішення цієї проблеми».

Автор: Юлія Гнатченко